Dystrybutory filtrujące – nowa jakość wody w biurze

Świeża, czysta woda i na dodatek dostępna bez żadnych ograniczeń! Tak, to marzenie każdego pracownika biurowego. Latem posłuży ona jako orzeźwienie i ochłoda. Z kolei zimą będzie idealna do przygotowania herbaty lub kawy. Jest to możliwe dzięki dystrybutorom filtrującym wodę, które sprawdzą się zarówno w małym, jak i dużym biurze.

Jak działa dystrybutor wody?

Dystrybutory wody dzielimy na butlowe i bezbutlowe. Te pierwsze posiadają charakterystyczną butlę z wodą, która – choć czysta – nadaje się do spożycia przez stosunkowo krótki czas. Dużym wyzwaniem jest też przechowywanie zapasu butli, które zwyczajnie zajmują mnóstwo miejsca. Alternatywnym rozwiązaniem jest bezbutlowy dystrybutor wody. Składa się on z:

  • filtra, który usuwa z wody wszelkie niebezpieczne dla zdrowia substancje,

  • wkładu uzdatniającego wodę,

  • systemu podgrzewania i schładzania wody,

  • wygodnego panelu sterującego.

Funkcje specjalne dystrybutorów

Niektóre dystrybutory wyposażone są w lampy UV, za pomocą których można oczyścić biologicznie przepływającą wodę. Filtry klasyczne doskonale radzą sobie z cząstkami stałymi, ale nie eliminują bakterii, wirusów i grzybów. Dzięki zastosowaniu lampy ultrafioletowej wszystkie te potencjalne patogeny ulegają zniszczeniu i nie są już zagrożeniem dla zdrowia. Dystrybutor filtrujący wodę, który jest wyposażony w taką lampę, posiada zwykle system sygnalizacji, który na bieżąco informuje użytkownika o statusie filtracji biologicznej. Warto też dodać, że dystrybutory oferowane przez https://aquamo.com.pl/dystrybutory-filtrujace-wode oferują też możliwość nasycania wody dwutlenkiem węgla, dzięki czemu uzyskuje się smaczną i orzeźwiającą wodę gazowaną.

Dlaczego dystrybutor filtrujący do biura to dobre rozwiązanie?

Posiadanie w biurze dystrybutora do wody jest rozwiązaniem bardzo korzystnym i to co najmniej z kilku powodów.

  1. Urządzenie pozwala na nieograniczony dostęp do czystej i świeżej wody, którą – zwłaszcza latem – pracodawca powinien zapewnić pracownikom.

  2. Dystrybutor zwiększa prestiż firmy i sprawia, że buduje ona w oczach klienta obraz podmiotu dbającego o zdrowie i promującego naturalność.

  3. Dystrybutor bezbutlowy jest idealnym rozwiązaniem zarówno w przypadku małych, jak i dużych biur.

  4. Urządzenie wyróżnia się dużą wydajnością. W ciągu godziny może zapewnić użytkownikom od kilku do kilkunastu litrów wody zależnie od wybranego trybu pracy.

Reasumując, wielofunkcyjny dystrybutor do wody to idealne rozwiązanie dla małych, średnich i dużych biur. Urządzenie sprawdzi się również w domu, a także w wielu innych miejscach pracy.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Biznes

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *