Profesjonalne biuro tłumaczeń. Jesteśmy na rynku od ponad 30 lat.
18 lipca 2021

Profesjonalne biuro tłumaczeń. Jesteśmy na rynku od ponad 30 lat.

przez Jarek
  • 0 komentarzy
Swój sukces nasze biuro tłumaczeń zawdzięcza prostym i przejrzystym zasadom, którymi kierujemy się w codziennej pracy. Równie ważny jest dla nas wypracowany przez nasz Zespół model biznesowy, który niezmiennie opiera się na jakości i najnowszych technologiach. Zapraszamy na wycieczkę po jednym z najstarszych biur tłumaczeń w Polsce. Opowiemy Państwu o wartościach, które towarzyszą nam w pracy oraz naszych usługach, które stale rozwijamy i unowocześniamy tak, żeby jak najlepiej odpowiadać na potrzeby i oczekiwania współczesnego klienta.

Biuro tłumaczeń z Warszawy

Marka Intertext jest obecna na warszawskim rynku tłumaczeniowym nieprzerwanie od ponad 30 lat. Trzy dekady doświadczenia w połączeniu z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technologicznych przekładają się na najwyższą jakość oferowanych usług w zakresie tłumaczeń ustnych i pisemnych. Naszym Klientom oferujemy ponad 400 kombinacji językowych umożliwiając przekłady w dowolnych parach językowych, także z języka obcego na język obcy. Nasza oferta obejmuje m.in.: –       tłumaczenia pisemne, –       tłumaczenia ustne, –       tłumaczenia uwierzytelnione –       obsługę techniczną konferencji, –       tłumaczenia audiowizualne i lokalizację multimediów, –       weryfikację i redakcję treści, –       copywriting i transkreację. Transkreacja to usługa polegająca na tłumaczeniu i twórczym opracowywaniu różnego rodzaju tekstów reklamowych i marketingowych. Usługa opiera się na doskonałej znajomości języka, wyczuciu stylu, kreatywności oraz znajomości specyfiki kulturowej kraju docelowego.   Na co dzień współpracujemy z szerokim gronem tłumaczy o różnych specjalizacjach. To pozwala nam realizować tłumaczenia z różnych, nawet najbardziej wymagających dziedzin. Opracowujemy tłumaczenia prawne i finansowe, przekłady medyczne i farmaceutyczne, teksty techniczne i inżynieryjne, a także zwykłe tłumaczenia użytkowe.

Biuro Tłumaczeń Intertext – profesjonalne i rzetelne

Od lat specjalizujemy się w opracowywaniu tłumaczeń specjalistycznych. To wymaga od nas bardzo dobrej znajomości obsługiwanych branż i sektorów oraz precyzji i konsekwencji w zakresie stosowanej terminologii. Z pomocą przychodzą nam nowoczesne rozwiązania, dzięki którym możemy efektywnie zarządzać terminologią, nie tylko w obrębie pojedynczych dokumentów. Jako partner biznesowy wielu firm reprezentujących różne gałęzie przemysłu oferujemy możliwość zarządzania terminologią – usługę polegającą na tworzeniu i aktualizowaniu baz terminologicznych i glosariuszy, dzięki której macie Państwo pewność, że każdy tłumaczony dokument będzie spójny terminologicznie z pozostałymi przekładami, zarówno tymi już wykonanymi, jak i tymi, które przygotujemy dla Państwa firmy w późniejszym czasie.

Wartości kluczowe dla profesjonalnego biura tłumaczeń

Biuro Tłumaczeń Intertext nie mogłoby się szczycić tak bogatym doświadczeniem oraz 500 zadowolonymi klientami w kraju i zagranicą, gdyby nie opierało swojej działalności na kilku niezwykle istotnych w naszej branży zasadach. Co wyróżnia nasze biuro na tle innych, nie tylko z Warszawy? Jesteśmy uczciwi. Uczciwość to wartość bardzo pożądana w naszej branży, ale niestety nie tak powszechna, jak mogłoby się wydawać. My dotrzymujemy jej na każdym etapie współpracy z klientem – od przygotowania wyceny (która jest bezpłatna), aż po dostarczenie produktu finalnego. Jeśli z jakiegoś względu nie jesteśmy w stanie przygotować rzetelnego przekładu, poinformujemy Cię o tym. Relacje z klientem opieramy o transparentne zasady współpracy. O wszystkich kosztach, terminach realizacji usługi oraz innych istotnych aspektach informujemy przed podpisaniem umowy. Nigdy nie zmieniamy warunków realizacji zlecenia w trakcie i nie powołujemy się na zapisy drobnym drukiem. Nasze umowy są jasne, czytelne i zrozumiałe dla obydwu stron. Nie boimy się innowacji. Innowacyjność sprawia, że dostarczamy usługi jeszcze lepszej jakości, bardziej dostosowane do rzeczywistych potrzeb i oczekiwań klienta. W naszej pracy wciąż wdrażamy nowe rozwiązania, dzięki którym działamy szybko, sprawnie i z zachowaniem precyzji. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Biura Tłumaczeń Intertext na naszej stronie www https://intertext.com.pl.

Następny Post

Telefon firmowy – jaką sieć wybrać? Play, Orange, T-Mobile?

Sprawdź również

18 lipca 2021
RRSO – co to oznacza?

Dodaj komentarz

Nigdy nie udostępnimy Twojego e-maila.